ÎnNoi Noua nu ne e frica de intuneric 03/05/2009deOvidiu Avrămuș Discover more from Ovidiu Avrămuș | Blog Subscribe to get the latest posts sent to your email. Type your email… Subscribe Articole similareTOȚI românii ar trebui să citească stenogramele…Privind înainte (2022)Fată drăguță #12Ignoranța cu care banalizăm suferințele altora
2 comentarii
matrixismyname
03/05/2009 la 14:33ahahaha
.Guess.Who.
03/05/2009 la 20:22Booo !! :))