ÎnNoi Noi ne intoarcem la vechiurile obiceiuri 06/04/2010deOvidiu Avrămuș Ne intoarcem la vechiurile obiceiuri. :D (#1, #2, #3) Discover more from Ovidiu Avrămuș | Blog Subscribe to get the latest posts sent to your email. Type your email… Subscribe Articole similareFetele care poartă pantaloni sunt în pericol să…Blogger de 9 aniOare în câte alte țări oamenii nu-și cunosc propriul steag?Aroganța omului care greșește
11 comentarii
Alex
06/04/2010 la 10:23Sambag de nu fac un tatuaj cu logo-ul meu
PushiT
06/04/2010 la 23:37Vi pe la mine sa imi faci si mie una din aia ?
ovisebdan
06/04/2010 la 23:56zece mii.
WhiteAngel
08/04/2010 la 10:53ai talent ca sa mai :))
ovisebdan
08/04/2010 la 10:56sefu’ la talentati
WhiteAngel
08/04/2010 la 10:58iti dai seama…
ps. acolo era “ce” nu “ca” …neatenta :D
PushiT
09/04/2010 la 01:29Dincolo era mai ieftin
Te tocmesti ?
??
21/04/2010 la 15:54asa ca doar ma-ta a cumparat banca aia… gg
ovisebdan
21/04/2010 la 15:56Paaai… da, de fapt, noi ne-am platit bancile.
Xayidee
25/04/2010 la 18:30Ce uom! Ce caracter!
;))
GabrielCol
09/05/2010 la 22:32illuminati huh? Dan Brown FTW!